SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA
0
Aktywne przetargi
25
Łącznie udzieleń
-
Wartość szacunkowa
EUR 11.3M
Wartość udzielona
0
Ostatnie aktywne
27 wrz 2026
Ostatnia aktywność
Przegląd profilu
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA to zamawiający publiczny z 0 zarejestrowanymi przetargami i 25 ogłoszeniami o udzieleniu.
Sygnały zakupowe
Powtarzający się dostawcy
62%
Wysoka koncentracja
16 z 25 kontraktów
Dostawcy krajowi
100%
Silna baza krajowa
25 z 25 kontraktów
Ryzyko incumbent
Wysokie
Prawdopodobni powtarzający się zwycięzcy
Otwartość rynku
Wysokie
Dominują dostawcy krajowi
Profil zakupowy
Przegląd
Brak danych.
Najważniejsze punkty
Brak danych.
Zachowanie rynkowe
Przegląd
Brak danych.
Najważniejsze punkty
Brak danych.
Struktura dostawców
Przegląd
Brak danych.
Najważniejsze punkty
Brak danych.
Trendy historyczne
Brak trendów historycznych.
Ograniczenia danych
Nie zgłoszono ograniczeń danych.
Oś aktywności
Najważniejsze CPV / kategorie
Adres
Ulica
B-dul 1 Mai, nr. 18
Kod pocztowy
720224
Miasto
Suceava
Kraj
ROU
Region
RO215
Identyfikatory
Identyfikator
4243983
| Dostawca | Udzielenia | Wartość udzielona | Ostatnie udzielenie | Kraj |
|---|---|---|---|---|
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRLBucuresti, ROU | 6 | EUR 474.7M | 7 paź 2026 | ROU |
| FARMEXIM S.A.Bucuresti, ROU | 6 | EUR 370.3M | 30 wrz 2026 | ROU |
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.Deva, ROU | 5 | EUR 60.1M | 30 wrz 2026 | ROU |
| B.BRAUN MEDICAL SRLSanandrei, ROU | 4 | EUR 70.7M | 7 paź 2026 | ROU |
| S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L.Chitila, ROU | 4 | EUR 53.0M | 7 paź 2026 | ROU |
| THREE PHARMTargu Mures, ROU | 4 | EUR 38.8M | 28 wrz 2026 | ROU |
| FRESENIUS KABI ROMANIAGhimbav, ROU | 4 | EUR 205.2M | 4 paź 2026 | ROU |
| HELLIMEDBucuresti, ROU | 4 | EUR 91.2M | 6 paź 2026 | ROU |
| DR.MAXMogosoaia, ROU | 4 | EUR 77.4M | 7 paź 2026 | ROU |
| PAUL HARTMANN SRLBucuresti, ROU | 3 | EUR 3.9M | 25 sie 2026 | ROU |
| BIO EEL S.R.L.Targu Mures, ROU | 3 | EUR 46.3M | 7 paź 2026 | ROU |
| MEDIPLUS EXIMMogosoaia, ROU | 3 | EUR 147.1M | 24 wrz 2026 | ROU |
| COMPANIA NATIONALA UNIFARMBucuresti, ROU | 3 | EUR 58.5M | 30 wrz 2026 | ROU |
| B.BRAUN MEDICALSanandrei, ROU | 3 | EUR 10.1M | 28 wrz 2026 | ROU |
| DELUXE MEDICRAFTSBucuresti, ROU | 3 | EUR 13.5M | 2 wrz 2026 | ROU |
| HDL UnionCluj-Napoca, ROU | 3 | EUR 4.1M | 11 sie 2026 | ROU |
| Medical Express S.R.L.Bucuresti, ROU | 3 | EUR 63K | 12 lip 2026 | ROU |
| CARTO PLAST SRLBucuresti, ROU | 3 | EUR 1.5M | 13 sie 2026 | ROU |
| SAB TRANS CONSULTBucuresti, ROU | 2 | EUR 1.2M | 6 sie 2026 | ROU |
| MLM MEDICAL S.R.L.Bucuresti, ROU | 2 | EUR 4.1M | 13 sie 2026 | ROU |
| FELSIN FARMBucuresti, ROU | 2 | EUR 11.1M | 28 wrz 2026 | ROU |
| ND PHARMA S.R.L.Bacau, ROU | 2 | EUR 30.8M | 7 paź 2026 | ROU |
| STRYKER ROMANIA S.R.L.Bucuresti, ROU | 2 | EUR 349.7M | 27 wrz 2026 | ROU |
| Prisum HealthcareBucuresti, ROU | 2 | EUR 100.4M | 24 wrz 2026 | ROU |
| MEDTRONIC ROMANIA SRLBucuresti, ROU | 2 | EUR 104.4M | 27 wrz 2026 | ROU |
| DACORUM GRUPIasi, ROU | 2 | EUR 9.9M | 24 wrz 2026 | ROU |
| MEDICAL GRUPCluj-Napoca, ROU | 2 | EUR 6.6M | 15 wrz 2026 | ROU |
| VETRO DESIGNBucuresti, ROU | 2 | EUR 2.2M | 2 wrz 2026 | ROU |
| PHARM AHEAD S.R.L.Cernica, ROU | 2 | EUR 31.7M | 28 wrz 2026 | ROU |
| MEDICARE SOLUTIONSIasi, ROU | 2 | EUR 2.0M | 16 wrz 2026 | ROU |
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L.Bucuresti, ROU | 2 | EUR 10.6M | 27 sie 2026 | ROU |
| CRAD RO SRLBrasov, ROU | 2 | EUR 415K | 6 sie 2026 | ROU |
| SANROTEX TRADING SRLBacau, ROU | 2 | EUR 795K | 2 wrz 2026 | ROU |
| ALPHA NED 2000 EXIM SRLBucuresti, ROU | 2 | EUR 167K | 6 sie 2026 | ROU |
| INFOMED FLUIDS S.R.L.Bucuresti, ROU | 2 | EUR 17.7M | 28 wrz 2026 | ROU |
| ENLIFE SOLUTIONS SRLBucuresti, ROU | 2 | EUR 3.9M | 30 lip 2026 | ROU |
| DRAEGER ROMANIABucuresti, ROU | 2 | EUR 9.3M | 6 paź 2026 | ROU |
| BOSTON SCIENTIFIC ROMANIABucuresti, ROU | 2 | EUR 40.3M | 30 wrz 2026 | ROU |
| EURODIAGONAL S.R.L.Oradea, ROU | 2 | EUR 1.1M | 27 wrz 2026 | ROU |
| S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L.Chitila, ROU | 2 | EUR 10.6M | 14 wrz 2026 | ROU |
| Sante International S.A.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 70.2M | 30 wrz 2026 | ROU |
| VALDOMEDICA TRADINGBucuresti, ROU | 1 | EUR 27.4M | 27 wrz 2026 | ROU |
| Romastru TradingBucuresti, ROU | 1 | EUR 152.7M | 24 wrz 2026 | ROU |
| ALTIUM INTERNATIONALBucuresti, ROU | 1 | EUR 11.9M | 24 wrz 2026 | ROU |
| TZMO ROMANIA SRLClinceni, ROU | 1 | EUR 3.7M | 13 sie 2026 | ROU |
| CO&CO Consumer 2002 S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 1.1M | 13 sie 2026 | ROU |
| STEDYAN COMBraila, ROU | 1 | EUR 1.7M | 8 paź 2026 | ROU |
| TMS - TOP MEDICAL SUPPLIERBucuresti, ROU | 1 | EUR 37.0M | 5 sie 2026 | ROU |
| CRIO - 2 S.R.L.Iasi, ROU | 1 | EUR 20.6M | 6 paź 2026 | ROU |
| NOVOMED INTERNATIONAL SRLBucuresti, ROU | 1 | EUR 16.5M | 6 paź 2026 | ROU |
| EUROPHARM HOLDINGBrasov, ROU | 1 | EUR 54.3M | 24 wrz 2026 | ROU |
| ALPHA MEDICALBucuresti, ROU | 1 | EUR 13.7M | 24 wrz 2026 | ROU |
| SYNTTERGY CONSULTCluj-Napoca, ROU | 1 | EUR 23.5M | 21 wrz 2026 | ROU |
| SC KLINTENSIV SRLBragadiru, ROU | 1 | EUR 1.7M | 1 wrz 2026 | ROU |
| MEDICAL ORTOVITBucuresti, ROU | 1 | EUR 527.4M | 27 wrz 2026 | ROU |
| SC PHARMA SAIasi, ROU | 1 | EUR 55.6M | 7 paź 2026 | ROU |
| FITERMAN DISTRIBUTIONIasi, ROU | 1 | EUR 10.5M | 24 wrz 2026 | ROU |
| DIALAB SOLUTIONSBucuresti, ROU | 1 | EUR 13.0M | 24 wrz 2026 | ROU |
| S.C. DELTAMED S.R.L.Gilau, ROU | 1 | EUR 2.5M | 25 sie 2026 | ROU |
| A&A PRO DIAGNOSTICBucuresti, ROU | 1 | EUR 664K | 20 lip 2026 | ROU |
| DIAPRO TOPCluj-Napoca, ROU | 1 | EUR 1.3M | 4 paź 2026 | ROU |
| PRAXIS MEDICAIasi, ROU | 1 | EUR 3.0M | 4 paź 2026 | ROU |
| Novaintermed S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 44.1M | 6 paź 2026 | ROU |
| Elta 90 Medical Research SRLBucuresti, ROU | 1 | EUR 28.2M | 30 wrz 2026 | ROU |
| SC CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRLBucuresti, ROU | 1 | EUR 5.1M | 6 sie 2026 | ROU |
| MEDIMPACTCluj-Napoca, ROU | 1 | EUR 5.1M | 27 wrz 2026 | ROU |
| FILDAS TRADING S.R.L.Pitesti, ROU | 1 | EUR 16.9M | 11 sie 2026 | ROU |
| SIEMENS HEALTHCARE SRLBucuresti, ROU | 1 | EUR 5.0M | 2 wrz 2026 | ROU |
| Filara BioMed SRLCluj-Napoca, ROU | 1 | EUR 931K | 24 wrz 2026 | ROU |
| KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIABucuresti, ROU | 1 | EUR 9.1M | 6 paź 2026 | ROU |
| MEGACONS-BRILLAGO SRLIasi, ROU | 1 | EUR 1.1M | 15 lip 2026 | ROU |
| BIO TECHNIC ROMANIA S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 25.2M | 22 wrz 2026 | ROU |
| PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L.Voluntari, ROU | 1 | EUR 801K | 27 wrz 2026 | ROU |
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L.Cluj-Napoca, ROU | 1 | EUR 464K | 6 sie 2026 | ROU |
| ROMBIOMEDICABucuresti, ROU | 1 | EUR 10.5M | 10 sie 2026 | ROU |
| ALPHA BRIO MEDICAL S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 540K | 25 sie 2026 | ROU |
| Johnson & Johnson Romania SRLBucuresti, ROU | 1 | EUR 8.2M | 24 wrz 2026 | ROU |
| Medplaza HealthChiajna, ROU | 1 | EUR 142K | 8 wrz 2026 | ROU |
| SANITARY & HOSPITAL SOLUTIONS SRLMagurele, ROU | 1 | EUR 1.2M | 28 lip 2026 | ROU |
| S.C. MEDCLAS TRADING S.R.L. S.R.L.Braila, ROU | 1 | EUR 717K | 30 lip 2024 | ROU |
| BPM TEHNOLOGICABucuresti, ROU | 1 | EUR 21.1M | 25 sie 2026 | ROU |
| FIDELIO FARM S.R.L.Sibiu, ROU | 1 | EUR 3.2M | 30 wrz 2026 | ROU |
| ANGIOSPECTRU MED S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 20.0M | 30 sie 2026 | ROU |
| RUBICON EDITECH 89 S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 4.2M | 27 wrz 2026 | ROU |
| N&BTargu Mures, ROU | 1 | EUR 444K | 6 sie 2026 | ROU |
| SC AXIAMEDICAL SRLRediu, ROU | 1 | EUR 316K | 10 sie 2026 | ROU |
| SC IMBIOMED CONSULTING S.R.LIasi, ROU | 1 | EUR 2.7M | 6 sie 2026 | ROU |
| HS MEDICAL SRLRamnicu Valcea, ROU | 1 | EUR 46.1M | 22 wrz 2026 | ROU |
| CONTROL LINE 21Bucuresti, ROU | 1 | EUR 346K | 6 sie 2026 | ROU |
| GENODYNAMIC SRLOstratu, ROU | 1 | EUR 374K | 31 maj 2024 | ROU |
| Biostec ClinilabFloresti, ROU | 1 | EUR 447K | 7 lip 2026 | ROU |
| MEDIST IMAGING & P.O.C.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 14.3M | 6 paź 2026 | ROU |
| C-AGLA-C COM SRLSuceava, ROU | 1 | EUR 1.8M | 11 sie 2026 | ROU |
| NANO BIO MEDICAL S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 150K | 6 sie 2026 | ROU |
| Balton MedBucuresti, ROU | 1 | EUR 1.3M | 21 lip 2026 | ROU |
| EURO PHARMAMEDIasi, ROU | 1 | EUR 353K | 11 lip 2024 | ROU |
| A&A FARMA DISTRIBUTION S.R.LBalauseri, ROU | 1 | EUR 214K | 22 lip 2024 | ROU |
| NAFKA GRUPBucuresti, ROU | 1 | EUR 3.6M | 2 wrz 2026 | ROU |
| PREBOX EMS SRLTomesti, ROU | 1 | EUR 72K | 6 sie 2026 | ROU |
| Rosalvamed Plus S.R.L.Vulturu, ROU | 1 | EUR 767K | 9 sie 2026 | ROU |
| M-G EXIM ROMITALIA S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 2.3M | 2 lip 2026 | ROU |
| MEDICA ADVANCED SOLUTIONS (M.A.S.) S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 9.4M | 27 wrz 2026 | ROU |
| DACO MEDICAL TECHNOLOGIESBucuresti, ROU | 1 | EUR 534K | 4 paź 2026 | ROU |
| Medical GazplusBucuresti, ROU | 1 | EUR 365K | 15 lip 2026 | ROU |
| OPEN MIND LABORATORY S.R.L.Bucuresti, ROU | 1 | EUR 498K | 13 lip 2026 | ROU |
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.Deva, ROU | 1 | EUR 17.1M | 28 wrz 2026 | ROU |
| Ortholife SystemsBucuresti, ROU | 1 | EUR 470K | 24 wrz 2026 | ROU |
| NAFKA GRUPBucuresti, ROU | 1 | EUR 245K | 12 sie 2026 | ROU |
Kontakt zakupowy
Adres
Ulica
B-dul 1 Mai, nr. 18
Kod pocztowy
720224
Miasto
Suceava
Kraj
ROU
O tym profilu zamawiającego publicznego
Tenderwize automatycznie tworzy profile zakupowe zamawiających publicznych na podstawie oficjalnych ogłoszeń o zamówieniach i ogłoszeń o udzieleniu zamówienia publikowanych w europejskich systemach zamówień publicznych.
Każdy profil łączy w jednym miejscu statystyki zamówień, opublikowane przetargi, udzielone kontrakty, kategorie zamówień, historię dostawców, dane kontaktowe i procurement intelligence. Gdy dostępna jest wystarczająca ilość danych historycznych, wnioski generowane przez AI pomagają podsumować obszary zakupowe, krajobraz dostawców, zachowania zakupowe i trendy historyczne.
Te informacje pomagają dostawcom badać potencjalnych klientów, monitorować aktywność zakupową i lepiej przygotowywać się do przyszłych możliwości przetargowych.
FAQ
Jakie informacje są dostępne w profilu tego zamawiającego?
Ten profil podsumowuje publicznie dostępne informacje o zamówieniach dotyczące zamawiającego, w tym aktywność zakupową, udzielone kontrakty, kategorie zamówień, dostawców, wartości kontraktów oraz dane kontaktowe, jeśli są dostępne.
Skąd pochodzą te dane o zamówieniach?
Profile zamawiających są generowane na podstawie oficjalnych ogłoszeń o zamówieniach i ogłoszeń o udzieleniu zamówienia publikowanych przez TED oraz inne obsługiwane źródła danych o zamówieniach.
Czym jest Buyer Intelligence?
Buyer Intelligence podsumowuje historyczne zachowania zakupowe na podstawie dostępnych danych o zamówieniach. W zależności od dostępnych danych może obejmować obszary zakupowe, wzorce dostawców, zachowania rynkowe, trendy historyczne i ograniczenia danych.
Czy pokazane są wszystkie działania zakupowe?
Niekoniecznie. Profil odzwierciedla ogłoszenia o zamówieniach i ogłoszenia o udzieleniu zamówienia obecnie dostępne z obsługiwanych źródeł danych.
Jak często ten profil jest aktualizowany?
Profile zamawiających są aktualizowane automatycznie, gdy pojawiają się nowe ogłoszenia o zamówieniach i ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Czy mogę zobaczyć wybranych dostawców?
Tak. Gdy informacje o udzieleniu zamówienia są dostępne, profil pokazuje historycznych dostawców, udzielone kontrakty i powiązane informacje o zamówieniach.