Poland – Cleaning services – Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2027 roku.
Opportunity Score
Why this score?
Opportunity
0 / 100
Complexity
0 / 100
Deep Portfolio Analysis
Uses:
- Description
- Industries & Services
- Capabilities
- Market & Experience
- Certifications
Award Criteria
Lot 1
Lot 2
Lot 3
Lot 4
Lot 5
Buyer
Location
Bielsko-Biała, POL
Website
Buyer profile
Identifier
5472169306
Activity
General public services
Lots (5)
LOT-0001
Część I - Usługa sprzątania: Krajowa Informacja Skarbowa ul. Warszawska 5, Bielsko-Biała
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/I do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Location
Duration
Category
Award Criteria
Award details
Kryterium – Cena brutto oferty - waga 100%
LOT-0002
Część II - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/II do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV
Location
Duration
Category
Award Criteria
Award details
Kryterium – Cena brutto oferty - waga 100%
LOT-0003
Część III - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Toruniu od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/III do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części III; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Location
Duration
Category
Award Criteria
Award details
Kryterium – Cena brutto oferty - waga 100%
LOT-0004
Część IV - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku i na posesjach Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/IV do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części IV; - Załącznik nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części I-IV.
Location
Duration
Category
Award Criteria
Award details
Kryterium – Cena brutto oferty - waga 100%
LOT-0005
Część V - Usługa sprzątania: Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w Piotrkowie Trybunalskim od dnia następnego po dniu zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji usługi określają: - Załącznik nr 3 do SWZ – Ogólny opis przedmiotu zamówienia dotyczący wszystkich części postępowania; - Załącznik nr 4/V do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części V; - Załącznik nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części V.
Location
Duration
Category
Award Criteria
Award details
Kryterium – Cena brutto oferty - waga 100%
Procurement Details
- Publication date
- 30 Aug 2026
- Languages
- Polish
Reference metadata
- Legal basis
- 32014L0024
Reference IDs
- Tender ID
- 596416-2026
Documents (1)