Tenderwize
Back to tender search

Poland – Construction work – ZP/CZD/082/26 Budowa budynku do realizacji krótkich pobytów i porad ambulatoryjnych w Instytucie "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowanych w ramach programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021-2027, priorytet FENX.06 Zdrowie działanie FENX.06.01 System Ochrony Zdrowia”.

Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"·Warszawa, Poland·PLN 13.9M | EUR 3.2M·Deadline Sep 10, 2026 · 10 days left·Open·Works
High value
0/100

Opportunity Score

High riskLow complexity
WorksOpen
Why this score?

Opportunity

0 / 100

Complexity

0 / 100

Risk factors

Submission deadline in 10 days

Deep Portfolio Analysis

Deep Company Fit Analysis

Uses:

  • Description
  • Industries & Services
  • Capabilities
  • Market & Experience
  • Certifications

Award Criteria

Lot 1

Ocena ofert w kryterium „Cena” odbędzie się w formule homograficznej malejącej: (wartość najniższej oferty/ wartość badanej oferty) * waga na podstawie zaoferowanej ceny brutto w formularzu ofertowym – załącznik nr 3 do swz90%Ocena ofert w kryterium „Gwarancja dla całej inwestycji (w tym roboty budowlane, wyposażenie, sprzęt i urządzenia)” odbędzie się na podstawie zaoferowanej wartości (liczby miesięcy) w formularzu ofertowym – załącznik nr 3 do swz i po nadaniu punktów wg listy: - 36 miesięcy – 0 pkt; - 48 miesięcy – 6 pkt; - 60 miesięcy – 10 pkt; Zaoferowanie krótszej gwarancji niż 36 miesięcy spowoduje, że oferta będzie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia. Zaoferowanie dłuższej gwarancji niż 60 miesięcy uprawnia do otrzymania punktów jak dla 60 miesięcy10%

Buyer

Location

Warszawa, POL

Website

www.czd.pl

Buyer profile

Open profile

Identifier

9521143675

Activity

Health

Lots (1)

LOT-0001

ZP/CZD/082/26 Budowa budynku do realizacji krótkich pobytów i porad ambulatoryjnych w Instytucie "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowana w ramach programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021-2027, priorytet FENX.06 Zdrowie działanie FENX.06.01 System Ochrony Zdrowia”.

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku do realizacji krótkich pobytów i porad ambulatoryjnych w Instytucie "Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka" w trybie „zaprojektuj i wybuduj” realizowana w ramach programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021-2027, priorytet FENX.06 Zdrowie działanie FENX.06.01 System Ochrony Zdrowia”. Zadanie obejmuje: a) opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do wykonania robót budowlanych, w tym opracowanie projektu budowlanego (jeśli wymagane), dokumentacji wykonawczej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wymaganiami przy odbiorze pomieszczeń przez Organy Administracji Państwowej, w tym m.in. SANEPID, UDT (jeśli będzie wymagana)., b) uzyskanie w imieniu Zamawiającego odpowiednich pozwoleń, ekspertyz, opinii i uzgodnień niezbędnych do realizacji inwestycji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, uzyskanie w imieniu Zamawiającego stosownych zgód na odstępstwa od przepisów techniczno–budowlanych, c) wykonanie robót budowlanych, rozbiórkowych, modernizacyjnych i montażowych, instalacyjnych i wykończeniowych związanych z przedmiotowym zadaniem wraz z rozruchem technologicznym i przekazaniem do użytkowania, d) kompleksowe i kompletne wyposażenie pomieszczeń wraz z umeblowaniem i sprzętem, zgodnie z opracowanym projektem i wymaganiami Zamawiającego, e) dostawę oraz montaż białego montażu wraz z armaturą i akcesoriami, zgodnie z opracowanym projektem i technologią, f)wykonanie koniecznych instrukcji i przeszkolenia personelu Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2, 3 do SWZ. Zamawiający określa aspekty społeczne w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych i aspekty społeczne w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy - szczegóły w Programie Funkcjonalno-Użytkowym i Projektowanych Postanowieniach Umowy (zał. 1 i 2 do swz).

WorksEU fundedElectronic submissionSME suitable

EUR 3.2M

Estimated value

Location

Warszawa, Poland

Duration

12 MONTH

Category

Construction work

Award Criteria

Ocena ofert w kryterium „Cena” odbędzie się w formule homograficznej malejącej: (wartość najniższej oferty/ wartość badanej oferty) * waga na podstawie zaoferowanej ceny brutto w formularzu ofertowym – załącznik nr 3 do swz; Ocena ofert w kryterium „Gwarancja dla całej inwestycji (w tym roboty budowlane, wyposażenie, sprzęt i urządzenia)” odbędzie się na podstawie zaoferowanej wartości (liczby miesięcy) w formularzu ofertowym – załącznik nr 3 do swz i po nadaniu punktów wg listy: - 36 miesięcy – 0 pkt; - 48 miesięcy – 6 pkt; - 60 miesięcy – 10 pkt; Zaoferowanie krótszej gwarancji niż 36 miesięcy spowoduje, że oferta będzie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia. Zaoferowanie dłuższej gwarancji niż 60 miesięcy uprawnia do otrzymania punktów jak dla 60 miesięcy

Procurement Details

Publication date
27 Aug 2026
Languages
Polish

Reference metadata

Legal basis
32014L0024

Reference IDs

Tender ID
593404-2026

Documents (1)