Electrical inspection framework agreement
Original notice title
Sweden – Architectural, construction, engineering and inspection services – DIS Elrevisionsbesiktningar huvudavtal
Opportunity Score
Why this score?
Opportunity
0 / 100
Complexity
0 / 100
Deep Portfolio Analysis
Uses:
- Description
- Industries & Services
- Capabilities
- Market & Experience
- Certifications
Buyer
Name
Location
ENKÖPING, SWE
Website
Identifier
2120000282
Activity
General public services
Lots (1)
LOT-0000
DIS Elrevisionsbesiktningar huvudavtal
Enköpings kommun, Samhällsbyggnadsförvaltningen och AB Enköpings Hyresbostäder inbjuder härmed leverantörer att inkomma med ansökningar till deltagande i dynamiskt inköpssystem DIS avseende tekniska konsulttjänster för elrevisionsbesiktningar. Denna DIS annonserades ursprungligen i KommersAnnons 2019-02-14 och flyttas till TendSign från och med 2020-09-08. Leverantörer som kvalificerades i KommersAnnons är fortsatt kvalificerade och överflyttade till TendSign.
EUR 362.6k
Estimated value
Location
Duration
Category
Award details
Enköpings kommun, Samhällsbyggnadsförvaltningen och AB Enköpings Hyresbostäder inbjuder härmed leverantörer att inkomma med ansökningar till deltagande i dynamiskt inköpssystem DIS avseende tekniska konsulttjänster för elrevisionsbesiktningar. Denna DIS annonserades ursprungligen i KommersAnnons 2019-02-14 och flyttas till TendSign från och med 2020-09-08. Leverantörer som kvalificerades i KommersAnnons är fortsatt kvalificerade och överflyttade till TendSign.
Procurement Details
- Publication date
- 29 Apr 2025
- Languages
- Swedish
Reference metadata
- Legal basis
- 32014L0024
Reference IDs
- Tender ID
- 278827-2025
Documents (2)