Awarded contractOpenSuppliesCyprus
Προμήθεια, μεταφορά εκφόρτωση και παράδοση Καρεκλών Απλού Τύπου σύμφωνα με το σκίτσο Αρ. Α και Β για τις διάφορες Κυβερνητικές Υπηρεσίες στη Λευκωσία ΑΡ. ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ: Δ.Τ.Δ.Ε. (Ε.Μ.Λ/σίας) 3/2026
1 supplier awarded•1 lot awarded•€50,000 awarded
Buyer: Τμήμα Δημοσίων Έργων / Λευκωσία, Cyprus
Published Jul 26, 2026Awarded May 25, 2026
Furniture
Awarded value
€50.0K
Estimated value
€50.0K
Awarded at 100% of estimated value
Award date
May 25, 2026
Winners
1
Lots awarded
1
Winners
Χαραλάμπους Τάκης και Σια Λτδ
1 lotΛευκωσία, CYP
€50,000 This contract
2 award notices•2 awarded lots•€296,000 total
Lots awarded
| Lot | Title | Winner | Award value | Main CPV |
|---|---|---|---|---|
| LOT-0001 | Χαραλάμπους Τάκης και Σια Λτδ | €50,000 | Furniture (39100000) |